Aktuality Plánujeme
23.09.2015

Zažít Újezd jinak


Hezká tradice má pokračování. V sobotu 19. září se na mnoha místech Prahy konala akce Zažít město jinak, jíž se již podruhé zúčastnilo i naše gymnázium. A protože máme rádi změnu, zažili jsme den v Plaské i jinak než loni.
Pár lavic a židlí jsme přinesli ze školy, po ulici rozvěsili darované a dávno oželené kusy oblečení a hlavně na viditelném místě připevnili tzv. plaskou zeď, která měla sloužit pro veškeré vzkazy kolemjdoucích během celého dne. Ještě bazárek z darovaných věcí a mohlo se začít. 
Plaská ožila již kolem jedenácté dopoledne, z venkovních stánků zde přítomných restaurací zavonělo první jídlo, lidé se zastavovali, užívali se příjemnou atmosféru i pěkné počasí. I když kousek od nás byl stánek obchodu pro výtvarníky Zebra, nijak jsme si nekonkurovali. Plaskou zeď pro citáty, vzkazy, obrázky, připomínky, dotazy jsme měli jen my! A že se jich tam do večera objevilo! Můžete ji vidět pověšenou v 1. patře.
Hudební produkce odpoledne uvolněnou náladu ještě podtrhla a navečer, když se rozsvítily nainstalované lampy, Plaská ani náhodou nepřipomínala ulici, kterou vnímáme jako obyčejnou nebo třeba nehezkou. 
Tak zase příště!
 

obrazek k Zažít Újezd jinak
Kde nás najdete?

mapa
+ zvětšit
| online mapa

Nostrifikace

Základní informace Okruhy otázek

Odkazy

gchd na facebooku klub rodičů školní jídelna loogopraha ministerstvo školství

Třídní stránky

1.M 1.J 2.M 2.J 3.M 3.J 4.M 4.J 5.M 5.J 6.M 6.J 7.M 7.J 8.M 8.J 1.C 2.C 3.C 4.C